Bindapparaat, vlechtmachine DRB611T TwinTier

De vlechtmachine RB611T Twin Tier is al jaren lang de marktleider in de vlechtmachine wereld.

Deze bindmachine is zeer goed geschikt voor de Betonijzer vlechten, Binden van zakken, Vloerverwarming, PVC pijp op betonstaal.

 2.799,00 excl. BTW

SKU: NIC-TRB94023 RB611T Categorie:

Deze MAX RB613T vlechtmachine maakt snelle, consistente en betrouwbare verbindingen mogelijk bij betonstaal tot Ø61 mm.

Dankzij het Twintier-systeem wordt de draad dubbel rond de staven gewikkeld, waarna deze automatisch wordt aangespannen en afgeknipt. Dit zorgt voor een stevige verbinding met een lager draadverbruik en een compacte binding.

De RB611T onderscheidt zich door een hoge werksnelheid en een efficiënte werking op de werf, wat tijdswinst oplevert bij funderingswerken, vloerplaten en prefab beton.

Het vernieuwde invoersysteem voor de draad vereenvoudigt het plaatsen van een nieuwe rol en beperkt onderbrekingen tijdens het werken.

De machine is compatibel met MAX Twintier vlechtdraad en haalt ongeveer 140 tot 205 bindingen per rol, afhankelijk van de diameter van het betonstaal.

Geleverd in koffer met twee 5,0 Ah Li-ion accu’s en lader, klaar voor professioneel gebruik.

 

Voordelen van deze Max RB611T Twin-Tier zijn:

Snelle binding, 5 maal sneller dan handmatig
Constante bindsterkte
Licht gewicht
Bediening met 1 hand
Verminderd de kans op problemen met de pols

TW1061T vlechtdraad, dit draad is gegloeid vlechtdraad. Dit gaat goed hechten aan het beton.

TW1061T-EG vlechtdraad, dit draad is gegalvaniseerd vlechtdraad. Dit heeft als voordeel dat het niet gaat roesten.

Gewicht 5 kg
Afmetingen 600 × 500 × 150 cm

Je zou ook kunnen houden van …

  • Adding to cart
  • Adding to cart